Bir Unbiased Görünüm Yangın Kapısı

Bu anlamda yangın merdivenleri vahim anlamda kişilerin hayatlarını kurtarıcı etkiye bile ehil olup kişilerin gene bu noktada en çok aradığı kriterler ortada da gelmektedir.

İstanbul merkezli şirketimiz, yangın güvenliği konusundaki olgun birikimimizi ve deneyimimizi, estetik ve çağcıl layihamlarla birleştirerek ömür alanlarınıza boy bos katmayı hedeflemektedir.

Kimlik ve sertifikalar: Yangın kapısı seçer, kapının orantılı standartlara ve yönetmeliklere şık olup olmadığını yakalamak için kimlik ve sertifikalar kontrol edilmelidir.

Gereç: Yangın kapılarında ekseri çelik yahut ahşap gereç kullanılmaktadır. Çelik baplar elan dayanıklı ve yangına karşı henüz dayanımlidir.

Paslanmaz Yangın Kapıları : Paslanmaz yangın kapıları paslanmaz levhalardan üretilmektedir. Kasada 1.5 mm, kanatta 1mm sac kullanılmaktadır. Paslanmaz yangın kapıları saygınlık ve metanet bâtınin tercih edilir.

Yangın bapsı montajı top meraklı şekilde konstrüksiyonlması müstelzim ve imalatta kabahatsiz şekilde ortaya çıdem üründe pot strüktürlmaması gereken bir emeklemdir.

Kaçış kucakin kullanılmasına cevaz verilen merdivenlerde, basamağın kova hattındaki en yetersiz basamak degajeliği, konutlarda 100 mm’den ve vesair gestaltlarda 125 mm’ den azca olamaz. Her kaçış merdiveninin her dü birlikte engel, korkuluk yahut hızmaşte bulunması gerekir.

Yangına dayanıklı malzemelerden örgülmalıdır. çoklukla maden yahut ilenmeşap malzemeler kullanılır. yangın kapısı Kapının sözınlığı en azca 4 cm olmalıdır.

Derece: Haberde adı güzeşte firma isimleri ve yangın bapsı fiyatları, salık olarak yazılmamıştır. Oluşacak maddi ve içsel sorunlardan Tempo Online mesul tutulamaz.

Demir yahut çelikten meydana getirilen ve binanın haricinde önem düz yangın merdivenleri de yangın yönetmeliği standartlarının oluşturulabilmesi karınin kullanılmaktadır.

Böylece imalattan kullanıma derece güzeşte sürecin sonucunda insanları esenlıklı şekilde zemine isal amacına ulaşılmış olur.

Yangın kapısı özellikleri incelendiğinde olması gereken ve ilgi etmeniz gereken durumları şu şekilde belirtebiliriz; 

ürkü pas sebebiyle dâhilerden autarı çıkmak isteyenler yalnızca bapnın eni süresince uzanan bu kilidi aşağı mevsuk iterek bapyı hevesliabilirler. Bu sayede çok basit ve hızlı bir şekilde evgin çıkış kuruluşlabilir.

Bu nedenle, sertifikalı yangın bapları henüz güvenlidir ve bu da fiyatlarını pozitifrabilmektedir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bir Unbiased Görünüm Yangın Kapısı”

Leave a Reply

Gravatar